Jeugdkampioen Benelux Jeugdwinner en Beneluxwinner Julia Della Casa Dell’Acquario geb datum 11-01-2018

JCH VDH CH Faith Della Casa Dell’Acquario x CH Zhen’Lee Ostiano

klik op de foto voor vergrotingen

 

Eerste show Atibox 2018 Malmo Zweden 4e plaats veelbelovend in de finale KM Alvaro Rios Izguierdo (E)

17 juni 2018 Kampioensclubmatch 1e plaats veelbelovend Jahressieger Babyklasse KM Mevr Alieda Lafleur (NL)

1 sept 2018 Internationale Ausstellung Bremen 1 pl Veelbelovend beste Jungsten Boxer  van de tentoonstelling KM R Brinkmann (D)

2 sept 2018 Nationale ausstellung Bremen 2e pl Veelbelovend KM E Deutscher (D)

16 nov 2018 Bundessieger Dortmund 3e plaats uitmuntend jeugdklasse teven gestroomd KM M Wolf ( D)

17 nov 2018 Internat Hondenshow Dortmund 3e plaats uitmuntend jeugdklasse teven gestroomd KM Fiechter (D)

15 dec 2018 Winner Amsterdam 3e plaats uitmuntend KM Roskam Winter (NL)

23 dec 2018 Kerstshow Venray 1e plaats uitmuntend beste jeugdteef beste jeugdboxer KM P van Montfoort

1 maart 2019 Peerd van Ome Loeks Show Groningen beste jeugd teef 1 uitmuntend res CAC  Keurmeester Mevr Gonzalbo Lorenzo

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is IMG-20190301-WA0014-768x1024.jpg

Beste jeugdteef

2 maart 2019 Martinidogshow Benelux winner, Beste jeugd teef Beste Teef Jeugdwinster Benelux 2019 Winster Benelux 2019 CAC Crufts kwalificatie.

Keurmeester Dhr Harnik Polen

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is 20190302_111633-738x1024.jpg

Beste jeugdhond 1 u beste teef BOS Jeugdwinster Benelux en Beneluxwinster 2019

 

9 maart Speciale Boxershow Dusseldorf jeugdklasse teven gestroomd 2e plaats uitmuntend res Anwartschaft KM Savvas Tzegas (GR)

17 maart Speciale boxershow Osnabruck jeugdklasse teven gestroomd 1e pl uitmuntend beste jeugdteef beste jeugdboxer KM Carsten Berndt (D) 2e teef van de show overall. Anwartschaft.

6 april 2019 IJsselshow Zwolle tussenklasse KM Kersemeijer beste jeugdboxer 1 uitmuntend reserve CAC

7 april 2019 Hanzeshow Zwolle tussenklasse KM  Onstenk Schenk beste jeugdboxer 1 uitmuntend BOB jeugd reserve CAC

4 mei Flanders Dogshow Gent (B) KM Henderson (Ier) tussenklasse 1 uitm CACIB CAC BOS

5 mei 2019 Flanders dogshow Gent (B) KM Eberhardt (D) tussenklasse 1 uitmuntend res CAC res CACIB

11 mei 2019 Hondenshow Luxemburg tussenklasse teven 2e pl zg km Joao Vasco (P)

8 juni 2019 Jahressieger België Aalst tussenklasse teven gestroomd 1e plaats uitmuntend KM Cedric Oda met ccc

9 juni 2019 Boxershow Aalst Belgie tussenklasse teven gestroomd 1e plaats uitmuntend KM Beatrice Stocchi met ccc en res CAC

10 juni 2019 Pinkstershow Venray tussenklasse teven 1e plaats uitmuntend met CAC CACIB en Beste Teef BOS

WhatsApp Image 2018-02-02 at 22.48.54 WhatsApp Image 2018-02-02 at 22.48.54(3) 

WhatsApp Image 2018-02-02 at 22.48.54(2) WhatsApp Image 2018-02-02 at 21.50.31

WhatsApp Image 2018-01-21 at 13.24.40

Virtuelle Ahnentafel Ostiano Zhen’Lee & Faith della Casa dell’Acquario